خانه

مراکز توریستی قبرس شمالی

آیا میدانستید قبرس شمالی یکی از با قدمت‌ترین کشورهاست و بناهای تاریخی زیادی دارد؟ مطلع هستید که قبرس شمالی سومین جزیره بزرگ مدیترانه است و به همین خاطر دارای سواحل بی‌شمار و زیبایی است؟ میدانید که قبرس شمالی به علت زیر ساخت‌ها و موقعت جغرافیایی یکی از هیجان انگیز‌ترین مقاصد دنیا است؟

خرید ملک در قبرس شمالی

  1. مزایای خرید ملک در قبرس شمالی
  2. هزینه خرید ملک در قبرس شمالی
  3. بهترین مناطق برای خرید ملک در قبرس شمالی
  4. جمع بندی

قبرس شمالی ، به عنوان یکی از امن ترین کشور های جهان  و با داشتن آب و هوایی معتدل ، طبیعتی سرسبز و جاذبه های گردشگری ، مقصد بسیاری از مهاجران برای داشتن زندگی مرفه و پر از آرامش قرار گرفته است. پول رسمی قبرس شمالی ، لیر است که این واحد پولی در معاملات روزمره مورد استفاده قرار می گیرد. خرید ملک در قبرس شمالی ، معمولا به پوند است. مشخصات مردم اصیل قبرس شمالی در پاسپورتشان به سه زبان انگلیسی، یونانی و ترکی نوشته شده است و هنوز از منظر اتحادیه اروپا مجموعه‌ی خاک قبرس متعلق به اروپا می باشد.

سادگی روند اخذ اقامت در قبرس شمالی و همچنین عدم ضروریت حضور دائم افراد در قبرس شمالی برای دریافت اقامت ، سبب علاقه‌ی مهاجران به قبرس شمالی ، به عنوان یک کشور مناسب برای مهاجرت شده است. هلدینگ علایی در تمامی مراحل اخذ اقامت تا ثبت سند در کنار شما خواهد بود.

تحصیل در قبرس شمالی

برای تحصیل در قبرس شمالی نیازی به ارائه مدرک زبان وجود نداشته و دانشجویان می‌توانند در صورت قبولی در آزمون زبان انگلیسی دانشگاه بلافاصله تحصیل خود را آغاز کنند. همچنین، هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی و آمریکایی مقرون به صرفه‌تر است.

علاوه بر آن، دانشجویان می‌توانند پس از گذشت چند ترم از تحصیلشان در دانشگاه‌های قبرس برای شرکت در طرح مبادله دانشجو شرکت کرده و ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی طی کنند. سیستم آموزشی قبرس شمالی طی چند سال گذشته به‌ سرعت رشد کرده و برنامه‌های آموزشی استاندارد و متنوعی را ارائه می‌دهد. این موضوع باعث جذب بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بخصوص غربی‌ها در مقاطع دانشگاهی در این کشور شده است.

در قبرس شمالی هم مدارس دولتی هم مدارس خصوصی وجود دارند و همه آن‌ها از یک سیستم آموزشی استاندارد پیروی می‌کنند. به عبارت بهتر، تحصیل در قبرس می‌تواند همچون پلی برای تحصیل و مهاجرت در کشورهای پیشرفته دیگر جهان عمل کند. ما در گروه مشاوران هلدینگ علایی، با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص به شما کمک میکنیم.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

امروزه قبرس شمالی ، یکی از مهمترین مراکز سرمایه گذاری در بخش توریسم برای مردم دنیا است. شرکت های بین المللی بسیاری در بخش های گردشگری این کشور ورود کرده اند تا این جزیره‌ی امن دریای مدیترانه ، پذیرای سرمایه گذارانی با تمام ملیت ها باشد.

خرید ملک راهی است که: بسیاری از مردم ایران برای گذراندن ایام تعطیل ، دوران بازنشستگی ، آینده ی فرزندان خود و… آن را انتخاب می کنند. خرید ملک در قبرس شمالی با هزینه‌ی کم زندگی ، درآمد نسبتاً بهتر در مقابل دیگر کشورها ، آرامش وصف نشدنی ، مقصدی جذاب و دوست داشتنی برای مردم ایران و همچنین بزرگترین ویژگی که حائز اهمیت است ، امنیت در قبرس شمالی است. قیمت ملک در قبرس شمالی تفاوت چندانی با املاک در ایران ندارد و چه بسا در بسیاری از مناطق ایران قیمت‌ها بسیار بالاتر از قیمت خانه در قبرس شمالی است.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی ، به نسبت دیگر کشورهای منطقه و دیگر جزایر دریای مدیترانه بسیار مناسب تر است. به این دلیل است که ، مهاجران زیادی از سراسر دنیا برای گذراندن دوران تفریح خود ملکی در قبرس شمالی خریداری می کنند. اینکه برای خرید ملک در قبرس شمالی ، چقدر باید هزینه کرد؟ یک سوال کلی است که به عوامل بسیاری بستگی دارد.

خیلی از خریداران ملک در قبرس شمالی معمولاً با این چالش مواجه می شوند که مبلغ تمام شده‌ی خرید ملک و اقامت در قبرس شمالی بیشتر از مبلغی است که در ابتدا به آنها اعلام شده بود. ما در هلدینگ علایی می‌کوشیم تا شما را از برخورد با چنین چالش هایی دور کنیم.

به همین دلیل تمام مخارج و هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی را با شما در میان می گذاریم و شما با بررسی موارد گفته شده می‌توانید شرایط خود را برای خرید ملک در قبرس شمالی بررسی نموده و پیش از مهاجرت و یا اقدام برای خرید ملک از تمام هزینه های خرید ملک در قبرس شمالی مطلع باشید.

خرید ملک در قبرس شمالی به دو دسته ثابت و متغیر تقسیم می شوند:

  1. هزینه‌هایی که به میزان ارزش ملک خریداری شده توسط شما بستگی دارند ، هزینه‌های متغیر نامیده می شوند.
  2. هزینه‌هایی که ارتباطی به قیمت ملک خریداری شده‌ی شما ندارند را ، هزینه های ثابت خرید ملک در قبرس شمالی می دانیم.